JIŘÍ ČERMÁK VÝRAZNOU POSILOU NAŠEHO TÝMU!

S radostí oznamujeme, že Jiří Čermák se připojil k našemu týmu a stal se naším spolupracujícím advokátem!

Jiří je vysoce uznávaným právníkem s bohatou minulostí, který působil jako partner v prestižní advokátní kanceláři Baker McKenzie, kde vedl oddělení pro právo duševního vlastnictví a technologie.

Vedle advokacie působí také jako rozhodce Mediačního a rozhodčího centra WIPO a Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky. Je také známý jako expert a rozhodce alternativního řešení sporů (ADR) pro domény .CZ, .EU a panelista v UDRP řízení.

Jeho odbornost a kvalita práce byly opakovaně oceněny v renomovaných mezinárodních žebříčcích Chambers & Partners a Legal 500, kde dlouhodobě obsazuje přední pozice v oblasti práva duševního vlastnictví a práva technologií. V oboru je také aktivní členem redakční rady časopisu Revue pro Právo a Technologie a ALAI Česká republika.

Jiří je autorem knihy „Internet a autorské právo“ a spoluautorem řady dalších publikací, včetně knihy „Internetové právo“ nebo komentáře k „šedé“ edici občanského zákoníku (právníci vědí :-). Své bohaté zkušenosti dále předává studentům při přednáškách na Právnické fakultě UK v Praze i MU v Brně.

Jsme nadšeni, že Jiří je nyní součástí našeho týmu. Věříme, že s jeho příchodem posuneme kvalitu našich služeb ještě výše a budeme ještě lépe schopni reagovat na požadavky našich klientů.